Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

Muzaffer Oflaz

Şirket 1973 yılında kurulmuştur ve grubun ilk şirketidir. İnşaat taahhüt işleri yapan firma, grubun ana taahhüt işlerini üstlenmektedir. Türkiye'deki birçok kamu kuruluşu ihalelerini kazanmış ve bu işleri belirtilen zamandan önce eksiksiz ve kaliteli biçimde teslim etmiştir.

 

Kervan İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Altyapı işleri ve dere ıslahları konusunda uzman olan Kervan İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, yurtiçi inşaat taahhütleri üstlenici firmadır.

 

Oflaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Yurtiçi ve yurtdışı inşaat taahhütleri konusunda uzman ve etkin bir firmadır.

 

Vizyon Otomotiv İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

İş merkezleri, alışveriş merkezleri gibi projeleri yapmak, işletmek veya işletmeye vermek amacıyla kuruldu. Üsküdar Bağlarbaşı'nda inşa ettiği dört katlı iş merkezi ilk çalışmasını ülkemize kazandırdı.

 

 Binnaz Oflaz Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi

Ülkemizin eğitim ve sağlık alanındaki ihtiyacına destek olmak ve ülkemize güzel projeler sunmak amacıyla kurulmuş firmadır.

 

Karatay Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Adını Selçuklu Hanı Karatay'dan alan firma, turizm alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş ve bu yönde çalışmalar yapıyor.

 

Ofis Yapı Denetim Limited Şirketi

Ülkemizin maddi ve manevi olarak büyük kayıplar verdiği 1999 depreminden sonra, inşaat alanındaki tecrübelerini, vatandaşlarımızın güvenli yapılarla sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak amacıyla inşaat yapılarını denetlemek ve doğal afetlere karşı dayanıklılığını araştırmak üzere kuruldu.

 

 

 

 

 
ENGLISH